Navigácia

Spišských 333 Extreme

Spišských 333 EXTREME je obrovskou výzvou, pri ktorej otestuješ sám seba, zabojuješ so svojím ja v extrémne náročnom preteku bez podpory.

„Keď si myslíš, že už nemôžeš, môžeš ešte trikrát toľko!“

Spišských 333 EXTREME je obrovskou výzvou, pri ktorej otestuješ sám seba, zabojuješ so svojím ja v extrémne náročných pretekoch bez podpory.

Siahneš na dno svojich fyzických aj psychických síl, ale v cieli sa všetko premení na pocit skutočného uspokojenia. Popri súťažnom nasadení spoznáš jedinečné prírodné krásy regiónu Spiš i mnoho nových priateľov a ich životnú filozofiu.

Nezáleží na poradí v cieli, nezáleží na cenách. Tvojím víťazstvom bude absolvovanie týchto krásnych extrémnych pretekov po vybraných existujúcich i nových cyklotrasách Spiša, ktoré organizuje Oblastná organizácia cestovného ruchu Slovenský raj & Spiš (www.spis-region.sk, www.vraji.sk).

Spišských 333 EXTREME sú nielen preteky a test vlastného cyklistického umenia a síl, ale je to športová i spoločenská udalosť na podporu a propagáciu Spiša ako zaujímavého cykloturistického regiónu pre všetkých, ktorí radi trávia svoj voľný čas a dovolenku aktívne.

Web preteku: www.333.spis-region.sk
E-mail: 333extreme(at)spis-region.sk
Telefón: +421 905 326 164 (riaditeľ preteku)

Organizátor preteku

Oblastná organizácia cestovného ruchu Slovenský raj & Spiš
Nábrežie Hornádu 14
052 01 Spišská Nová Ves
Slovenská republika
E-mail: info(at)spis-region.sk
Web: www.spis-region.sk, www.vraji.sk