Navigácia

Reštaurácia Preveza

Reštaurácia poskytuje stravovacie služby so širokou ponukou jedál a nápojov (teplé a studené predjedlá, polievky, bezmäsité jedlá, jedlá z mäsa, rýb, hydiny, múčne jedlá a zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje). Je prepojená s denným barom a letnou terasou.

Reštaurácia Preveza Vám ponúka prostredie s kapacitou až 120 osôb, vhodné pre svadobné hostiny, rodinné oslavy, stužkové slávnosti, firemné akcie aj iné oslavy. Možnosť tematického zladenia jednotlivých chodov, ktoré ešte viac umocní jedinečnosť podujatia. Za výhodnú cenu si môžete objednať pečené prasiatko pre Vašu oslavu alebo party.

Letnú terasu si vychutnajú všetci milovníci teplých večerov a neformálnych okamihov strávených s priateľmi. Terasa je hosťom k dispozícii aj prevažnú časť roka v priaznivom počasí.

Pozvite rodinu, priateľov alebo obchodných partnerov na obed alebo večeru do reštaurácie hotela Preveza! Šéfkuchár so svojim tímom Vám radi pripravia chutné menu. Atmosféru doplní tematické stolovanie. V prípade záujmu si termín rezervujte telefonicky, osobne alebo e-mailom.