Navigácia

Grill Bar

Stretneme sa v Grille! Každý Novovešťan vie, čo znamená táto veta. Grillbar restaurant sa stal v priebehu niekoľkých rokov jedným z najvyhľadávanejších podnikov v Spišskej Novej Vsi i okolí.

Osviežujúca oranžová farba domu na jednom z najväčších slovenských námestí láka svojich zákazníkov a ponúka im domácu atmosféru i na mieru šitú ponuku. Naši klienti si v priebehu niekoľkých rokov sami vytvorili jedálny i nápojový lístok. Ponúkame iba to, čo im chutí, rovnako je to aj s priestorom. Vyskúšali sme viacero možností, ale hlavne sme počúvali, čo chcú ľudia.

Povestný oranžový dom navštevujú zákazníci najmä kvôli grillovaným špecialitám, ktorým kraľujú steaky. Ak si chce dať Novovešťan alebo turista chutný steak, navštívi Grillbar. Okrem toho ponúkame viaceré špeciality obľúbené rovnako u domácich i zahraničných návštevníkov.

V podniku nájdete adekvátny priestor pre fajčiarov i nefajčiarov, v ponuke nechýbajú i bezmäsité jedlá i kvalitné sladkosti. Nápojový lístok sa plnohodnotne venuje dobrému pivu (čapujeme 9 druhov), vínu, káve alebo čokoláde.

U nás si posedí rovnako dobre, študent, podnikateľ alebo štvorčlenná rodina. Organizujeme spoločenské akcie, koncerty, kultúrne podujatia, dali sme priestor výtvarnému umeniu. Najdôležitejšia je však ponuka jedál a nápojov, pre tie k nám klienti chodia.

Máme svoje miesto v ponuke miestnych reštaurácií. Radi u nás vidíme stálych i náhodných klientov. Ak ste u nás ešte nesedeli, máme pre vás iba jednu radu - stretneme sa v Grille!